8 yıllık evlilik 15 dakikada bitti… Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak boşandı

2014 yılında nikâh masasına oturan çiftin evliliklerinde meseleler yaşadığı tez edilmiş, ikili çift terapisi görmeye başlamıştı.


Yeşilyurt Köyü’ndeki bir otelde nikâh defterini imzalayan Ceyda Düvenci’nin nedimeliğini kızı Melisa yapmıştı…

Evliliklerini sürdürme kararı alan çift sıkıntıları aşamadı.

Dostça ayrılmaya karar veren ikili, evliliklerini bugün İzmir – Ödemiş Adliyesi’nde görülen 15 dakikalık dava ile resmen bitirdi.

Çiftin oğulları Okan Ali’nin velayeti annesine verildi. 

Ayrılık haberleri karşısında uzun mühlet sessiz kalan Ceyda Düvenci, Instagram paylaşımı ile boşanmanın sinyalini vermişti:

“Bazen istemesen de farklı bir yola çıkmak zorunda kalırmışsın… Kelamlar yetersiz kalırmış bazen… Evet, gözlerim hüzünlü baksa da gülmeye devam edeceğim… Ve hayat sana tekrar de teşekkür ederim. Vardır benim için bir planın daima bilirim… Akışa bıraktım kendimi, gelecek günlerin hoşluğuna güveniyorum… Ateş böcekleri iyidir… Bir de sinek kuşları…”

‘SENİ HİÇ BIRAKMAYACAĞIM’ DEMİŞTİ…

Bülent Şakrak, eşi Ceyda Düvenci’nin nisan ayındaki doğum gününü romantik bir bildiriyle kutlamış ve ‘seni hiç bırakmayacağım’ demişti..

“Fotoğraf 2014 ve kutladığımız birinci doğum günün, ortadan 9 yıl geçti ,Melisa büyüdü ,Ali doğdu (askere gitti geldi?)yaşam aktı envai çeşit şey yaşandı, gezildi, dolaşıldı, çalışıldı, çabalandı, yaş alındı fakat yaşlanılmadı falan…Bu süreçte senin hayata tutunma biçimin, inadın, analığın ve çabanın hiç değişmedi, bu nedenle konuttaki ben ve cümle canlının(kediler, köpekler, fareler, çocuklar)sana olan hayranlığı da hiç bitmedi, yeni yaşının da sana daha evvelkiler üzere baht, rahmet ve çokca huzur getirmesini diliyorum ve seni nitekim çook SEVİYORUM.
Cemal Süreyya’nın dediği üzere “Ben senin sevgilin, eşin, baban, ağabeyin, arkadaşınım. Biri bitse biri kalır…Seni hiç bırakmayacağım!” Uygun ki doğdun çocuklarımın anası..❤️”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir