KONAMI’nin Yeni Oyunu Çılgın Ritimli Macera ‘Super Crazy Rhythm Castle’ Çok Yakında Sizlerle!


Çılgın Ritimli Macera ‘Super Crazy Rhythm Castle’ ile Çok Yakında PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam® ve Nintendo Switch™’te Unutulmaz Bir Yolculuğa Hazır Olun!

Super Crazy Guitar Maniac Deluxe’ü geliştiren çılgın zihinlerden ruhani bir devam oyunu niteliğinde, farklı türleri birleştiren yepyeni bir tarz denemesi! 

Konami Digital Entertainment B.V. ve İngiliz oyun geliştiricisi Second Impact Games, daha önce denediğiniz hiçbir oyuna benzemeyen ve farklı tarzların karışımı olan yeni co-op oyunları Super Crazy Rhythm Castle‘ı duyurdu! Temelde karakter odaklı bir ritim oyunu olan Super Crazy Rhythm Castle farklı oyun türlerini birleştirerek sizi acımasız bir kralın, ritminizi bozmak için her şeyi yapmaya kararlı olduğu tuhaf bir kalede benzersiz bir maceraya götürüyor!

Tek başınıza veya üç arkadaşınızla birlikte bir grup olarak kaleyi fethedebilecek misiniz? 

Fragmanın yanı sıra, KONAMI ve Second Impact Games’in, TikTok ile gerçekleştirdikleri iş birliği kapsamında spectrexgaming, itsnick&cam, Magukarp ve sholaheyy 12 ve 13 Temmuz tarihlerinde çeşitli seviyeleri ve oyun modlarını sizler için özel olarak sergileyecek. Bu tarz bir iş birliği platform için de bir ilk olma niteliği taşıyor.

İngiltere’de bulunan mikro-stüdyo Second Impact Games tarafından geliştirilen Super Crazy Rhythm Castle, ‘süper çılgın’ bir şeyler ortaya koymak için 10 yılı aşkın süredir çalışan bir stüdyonun ürünü! Konami Digital Entertainment B.V. ve Second Impact Games,’in yayıncılık ortaklığı sayesinde oyun, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam® ve Nintendo Switch™ platformlarında küresel pazarlara sunulacak.

Super Crazy Rhythm Castle fiziksel sürümü an itibarıyla ön siparişe açık durumda. Oyunu dijital platformlarda dilek listesine eklemek de mümkün. Dijital ön siparişler ve çıkış tarihiyle ilgili bilgilerse ilerleyen dönemde açıklanacak.

 

【Oyunun Ana Hatları】

Absürt Bir Macera

Ritim tutarak eğlenceye daldığınız unutulmaz bir yolculuk. Arkanıza yaslanın ve kendinizi müzikle birlikte oyunda yer alan sayısız çılgınlığa bırakın.

 

Ritim Kalesine (Rhythm Castle) sıra dışı kahramanlar yaklaşıyor! Dengesiz Kral Ferdinand içeride sizleri karşılamaya, tahtını korumaya ve gününüzü mahvetmeye hazır. Karşınıza çıkacak birbirinden eğlenceli ve saçma zorluğu aşarak Kralı kendi oyununda yenin. Eski bir çağırma ritüeline fasulye atın. Devasa patlıcan DJ’i susturun. Bir noktada neden böyle bir şey yaptığınız açıklık kazanacak olsa da şimdilik sorgusuz sualsiz minik et insanlarını sosla kaplayın ve tüm bunları yaparken ritmi korumayı unutmayın!

 

Süper Şarkılar

30’dan fazla parçadan oluşan (artı birkaç tane de gizli şarkı içeren) enfes bir listeye kulak verin; rock, hip hop, dubstep ve çok daha fazla türden bir sürü şarkı kulaklarınızdan çıkmayacak.

 

Çılgın Co-op Deneyimi

Eğlenceli ve erişilebilir yapıda çılgın co-op oynanış. Ritim oyunlarında uzman değil misiniz? Sorun değil. Her oyuncu, üç düğme veya dört düğme modunda kendi müziğini çalabilir ya da arkadaşı müziği üstlenirken bulmacalara odaklanabilir! İster tek başınıza oynayın ister arkadaşlarınızla senkronize bir şekilde hareket edin, çılgınlığı kucaklamaya ve Rhythm Castle’ın zorluklarıyla yüzleşmeye hazır olun.

 

Çoklu görev yapma kaosu

Müzikal kaçış odasından asansör arcade’ine kadar, kralın hile hurdalarından bir adım önde olmak için ritmin dışında düşünmeniz gerekecek. Her seviyeyi tamamlamak için müzik çalmayı çeşitli görevler tamamlayıp patlayıcı aksiyonla dengeleyin!

 

Ritmi Yeniden Deneyimleyin

Altın madalya peşinde misiniz? Müzik Laboratuvarında istediğiniz şarkıyı kilitleyin ve çalın. Burada ritimle aranıza başka hiçbir şey giremez!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir