Oscar ödüllü oyuncu Kate Winslet hastaneye kaldırıldı

Ünlü İngiliz oyuncu Kate Winslet, Hırvatistan’daki sinema çekimleri sırasında kaza geçirerek hastaneye kaldırıldı. Lee isimli tarihi drama sinemasının çekimleri için Avrupa’da bulunan Winslet, ayağının yere kayması sonucu yere düştü.

NTV’nin aktardığı habere nazaran; The Hollywood Reporter’a yapılan açıklamada, oyuncunun durumunun düzgün olduğu lakin önlem hedefli hastanede tutulduğu belirtildi. Oyuncunun bu hafta çekimlere kaldığı yerden devam edeceği açıklandı.

SAVAŞ MUHABİRİNİ CANLANDIRIYOR

46 yaşındaki oyuncu, Lee sinemasında İkinci Dünya Savaşı sırasında Vogue için savaş muhabirliği yapan fotoğrafçı Lee Miller’ı canlandırıyor. Direktör koltuğunda Ellen Kuras’ın oturduğu sinemanın başrollerinde Marion Cotillard, Jude Law, Andrea Riseborough ve Josh O’Connor yer alıyor.

AVATAR 2 YOLDA

Oyuncunun yeni projesi Avatar: Suyun Yolu ise bu yılın merakla beklenen üretimleri ortasında yer alıyor. Seriye dahil olan Oscar ödüllü oyuncu sinemada Ronal karakterini canlandıracak. Winslet’ın karakteri Ronal, sinemasında Metkayine kavmini yöneten savaşçı bir karakteri canlandıracak.

Daha evvel Titanik’te (1997) bir arada çalışan direktör James Cameron ve Winslet, yıllar sonra bu proje ile tekrar bir ortaya gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir